Adana Sarıçam Asansörlü Taşımacılık

Adana asansörlü taşımacılık hizmetinin amacı; dar merdivenler ve yüksek katlarda eşyalarınızın hasar görmesini önlemek ve çalışan personellere kolaylık sağlamaktır. Bu hizmet, çağımızın getirdiği en büyük yeniliklerden biridir.

Adana Asansörlü Nakliyat

Asansörlü nakliyat, binanın içine girmeden tamamen dış cepheden balkona kurulan bir sistemle gerçekleştirilir. Asansörlü nakliyat yapabilmek için öncelikle evinizin konumu, balkon kapılarınızın genişliği ve balkonda demir şebeke olmaması gerekmektedir. Örneğin, balkonunuzun önünde ağaç veya elektrik telleri varsa asansörlü nakliyat yapılamaz. Adana evden eve nakliyat asansör hizmetimizde bu kriterler göz önünde bulundurulur.

Asansör hizmetinden faydalanabilmeniz için, evinizdeki balkonların eşyalarınızın geçebileceği kadar geniş olması ve asansörün rahatlıkla yanaşabileceği bir ortam olması gerekmektedir. Asansör kurma işlemi 2. kattan itibaren geçerlidir, 1. kata asansör kurulamamaktadır. Adana Sarıçam evden eve nakliyat asansörü kullanılabilmesi için bize telefonla ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Adana asansörlü evden eve nakliyat hizmetimiz şu şekilde gerçekleşir: Asansörü şehir dışına götüremediğimiz durumlarda, gittiğimiz illerdeki asansörlü nakliyat firmalarından asansör kiralayarak evden eve asansörlü nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Kullanım kolaylığı, sizi taşınma stresinden kurtaracak ve zamandan %100 tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Eşyalarınız kesinlikle zarar görmeden taşınacaktır.

Asansörlü Taşımacılık ile Kolayca Taşının

Yüksek katlarda oturan müşterilerimiz için uyguladığımız bu özel taşıma sistemi sayesinde eşyalarınız kırılmadan, zarar görmeden kolayca taşınabilmektedir. Adana asansörlü taşımacılık sisteminin en büyük avantajı, bina içerisinde eşya taşımaya gerek kalmadan asansör paleti üzerine yüklenen eşyaların doğrudan araca götürülmesidir. Aşağıda bekleyen elemanlar tarafından eşyalar araca yüklenir. Bina içinde eşya taşındığında, eşyaların sağa sola çarpma riski olduğundan, en güvenli nakliyenin asansörlü evden eve nakliyat hizmeti olduğunu söyleyebiliriz.

Nakliye işlemlerine başlamadan önce, sizlere ücretsiz ekspertiz hizmeti sağlarız. Elemanımız, binanızın önüne asansörün doğru kurulum açılarını belirler ve nakliye gününde, elemanlarımız tarafından 30 dakika gibi kısa bir süre içinde asansör kurulumu tamamlanır.